Zespół - Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

Nasz atut to ludzie

W naszym zespole cenimy kompetencję i zaangażowane. Poszukujemy osób nieprzeciętnych, ambitnych i kreatywnych, które chciałyby mieć swój udział we wspólnych sukcesach.

Preferujemy partnerskie relacje pomiędzy przełożonymi i pracownikami, a nieustanny rozwój umiejętności i wymiana pomysłów jest ważnym elementem pracy.

Staramy się zapewnić każdemu spokojne i wygodne warunki pracy oraz wszelkie niezbędne narzędzia do jak najlepszego wykonywania powierzonych obowiązków. Zapewniamy dodatki takie jak indywidualna opieka medyczna, dofinansowanie lekcji języka angielskiego czy kursów prawa jazdy.

Robert

Pracę w Core rozpocząłem jeszcze w 2008 r. jako student, od tego czasu wiele się nauczyłem, poznałem. Dzięki Core wiele dowiedziałem się o rynku IT, o sprzedaży, a przede wszystkim o pracy w nowoczesnej firmie, która się rozwija i kładzie duży nacisk na bliską współpracę ze swoimi Klientami. Po ponad 3 latach pracy mogę powiedzieć iż był to bardzo dobry wybór i z każdym kolejnym miesiącem widzę rozwój i wzrost, a to zawsze cieszy, gdy widzi się rozwój „swojej firmy”.

 

Co mówią o nas byli pracownicy

„W Przedsiębiorstwie Informatycznym CORE pracowałem w okresie tworzenia grupy specjalistów ds. handlowych w terenie, odpowiedzialnej za sprzedaż i promocję produktów AVG. Działem zarządza menadżer z ogromnym doświadczeniem i charyzmą, od którego wiele można się nauczyć. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra dzięki niewymuszonej życzliwości pracowników i ich przyjaznym usposobieniu. Czas spędzony w tej firmie wspominam bardzo mile. Życzę mądrych wyborów i trafnych decyzji.”

Piotr Domino, wdrożeniowiec regionalny

„Praca w Przedsiębiorstwie Informatycznym CORE to dobra, rozwijająca i stabilna praca. Z punktu widzenia programisty daje dużą swobodę działania, doboru technologii oraz umożliwia samorealizację zawodową. Zarówno kadra zarządzająca, jak i współpracownicy to specjaliści branży IT, którzy rozumieją zagadnienia informatyczne i problemy programistyczne. Dzięki temu zapewniona jest duża pomoc w rozwiązywaniu problemów napotykanych w codziennej pracy programisty.
Pracując w CORE dowiedziałem się jak ważne jest planowanie zadań oraz ich częste omawianie. Pozwala to wyeliminować nieporozumienia i rozwiązać problemy w początkowym stadium pracy nad każdym z powierzonych zadań.

Z czystym sumieniem mogę polecić CORE jako dobrego pracodawcę.”

Tomasz Borys, programista