Warning: include_once(/home/users/corecompl/public_html/core.com.pl/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/users/corecompl/public_html/core.com.pl/wp-content/advanced-cache.php on line 20

Warning: include_once(): Failed opening '/home/users/corecompl/public_html/core.com.pl/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/usr/multiphp/php7.2/usr/share/php:/home/lib/php7.2:/home/lib/php7.2/pear') in /home/users/corecompl/public_html/core.com.pl/wp-content/advanced-cache.php on line 20
O Firmie

O Firmie - Kim jesteśmy?

O FIRMIE

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE jest producentem i dystrybutorem oprogramowania oraz wykonawcą wysoce specjalistycznych usług informatycznych. W naszym portfolio znajdują się wyłącznie bardzo starannie dobrane produkty, zapewniające naszym Klientom unikalne korzyści.

Zaufały nam największe firmy i instytucje oraz tysiące małych i średnich przedsiębiorstw z całej Polski. Jesteśmy dumni z posiadania ponad 1000 Partnerów Handlowych, z pomocą których dostarczamy nasze produkty Klientom.

Nasz zespół to specjaliści w swojej klasie, dla których praca jest także pasją. Każdy Klient posiada swojego opiekuna, który zapewnia bezpośredni, osobisty kontakt i fachową opiekę przed i po sprzedaży.

Czy chciałbyś być częścią naszego zespołu? Zobacz stronę kariera.